Oruç Reis Mah. Giyimkent Sit. 4.Sok No:123A Esenler/İSTANBUL
tren

Dr. Rimpler Cilt Bakım Ürünleri

Becas Medikal A.Ş, Kozmetiğin Oscarları sayılan BSB Vakfının verdiği Avrupa Inovasyon Ödüllerini toplamda 3 altın ve 1 gümüş madalya ile kazanmış olan iki markanın, Alman Dr. Rimpler ve Fransız Isabelle Lancray Cilt Bakım Ürünlerinin Distribütörüdür.

Bu ödüllerle ilgili detaylı bilgi için www.bsb-cosmetic.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kozmetik artık günümüzde güzel olmanın çok daha ötesinde anlamlar taşımaktadır. Bakımlı olmak bize yaşı olmayan ve doğal olmanın çok daha ötesinde anlamlar taşımaktadır. Bakımlı olmak bize yaşı olmayan ve doğal bir güzelliğin konforunu sunmaktadır.

İşte bu nedenle Dr. Rimpler ekibi yaratıcı ürün geliştirme faliyetleri ve üst düzeyde ki bilimsel vizyonu ile, sağlıklı ve bakımlı bir cilt için olağan tüm talepleri en optimum şekilde karşılamak üzere tüm gücüyle çalışmaktadır.

RIMPLER GmbH, kurulduğu günden bu yana hem Almanya’da ki hem yurt yurt dışında ki üniversitelerle birlikte yürüttüğü bilimsel çalışmalar ile kozmetik dünyasının öncü ve lider firmalarından birisi olmuştur.

Özellikle Nano-teknoloji konusunda yapılan ve uzun yıllar süren araştırmalar sonucunda dünyada bir ilk olarak gerçekleştirilen patentli NLC Teknolojisi (Nano-Lipid taşıyıcı sistem) ile Dr. Rimpler firması üç kere altın bir kere de gümüş olmak üzere toplam dört kere Kozmetiğin Oscarları olarak kabul edilen BSB AwardInnovation Ödülüne layık görülmüştür.

Becas Medikal A.Ş. olarak firmamız tüm Türkiye genelinde medikal estetik merkezleri, güzellik merkezleri, güzellik salonları, solaryum merkezleri, spa ve thalasso terapi merkezlerinin ihtiyaçlarına yönelik profesyonel cilt ve vücut bakım ürünlerinin satışının yapmaktadır.

Almanya’dan eğitim almış uzman kadromuz ile her firmaya fizibilite, satış, satış sonrası destek ve eğitim hizmeti sunmaktayız.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve eğitim firmamızın vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır.
Kozmetik ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı onaylıdır.
Firmamıza duymuş olduğunuz güven ve ilginiz için teşekkürler.
Saygılarımızla,
Becas Medikal A.Ş.

Sipariş İçin:

+90 212 885 99 99

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: