Oruç Reis Mah. Giyimkent Sit. 4.Sok No:123A Esenler/İSTANBUL
tren

Su Gibi Berrak Bir Cilt İçin

 • Hydra başlıklarla birlikte kullanılan 4 ayrı solüsyon ile her cilt tipinde derinlemesine temizlik, peeling ve el değdirmeden siyah nokta temizliği yapılabilmektedir. Cihaz kendi kendini temizleyebilme özelliği ile sektördeki cihazlardan ayrılmaktadır.
 • Frimatör ve yüksek frekans başlıklar ile cildin derinlemesine temizlenmesi, dezenfeksiyonu ve gözeneklerin sıkılaştırılması sağlanırken, SOS – Serum oksijen sprey başlık sayesinde cildin oksijene doyması, hücre yenilenmesinin maksimum düzeyde aktive edilmesi ve en derinlere kadar ürün penetrasyonu sağlanmış olur.
 • Led terapi sayesinde kolajen ve elastin sitimülasyonu sağlanır. Ve sadece bu cihazda bulunan Gemeo kapsül uygulama tekniği ile cilt lekeleri ve kırışıklıklarda anında gözle görülür sonuç sağlar. Cildin oksijenlenmesi arttırılır. Çok ayrıcalıklı ve kişiye özel yapılan bir uygulamadır. Meomassage özelliği sayesinde mikro sirkülasyonun hızlandırılmasını sağlar.

 • Kamera Başlık:
  Cihazın özel kamerası ve HD Ekranı sayesinde bakıma başlamadan önce cilt detaylı ve sağlıklı şekilde analiz edilip doğru bakım programının belirlenmesi sağlanır. Aynı zamanda lazer epilasyon öncesinde kıl kökü analizi yapılabilmesi içinde kameranın çok faydası bulunmaktadır. Cildinin görüntüsünü 1000 kez büyümüş halde ekranda gören danışanların cilt bakımı ve ürün kullanımı konusunda çok daha motive ve disiplinli yaklaştıkları gözlemlenmiştir.
 • Aqua Başlık:
  4 farklı solüsyon ile kullanılan bu özel başlık ile cilde ihtiyacına göre laktik asit, salisilik asit veya hyaluronik asit verilip vakum ile geri çekilerek cildin derinlemesine temizlenmesi ve nemlendirilmesi sağlanır. Her bölgeye uygun farklı büyüklükte uçlar mevcuttur. Ayrıca 4. solüsyon ile cihaz kendini temizleyebilmektedir. Bu diğer Hydrafacial cihazlarında bulunmayan çok önemli bir özelliktir.
 • Oxygemeo Başlık:
  Kişinin cilt ihtiyacına göre leke veya antiaging özellikte seçim yapılabilecek iki çeşit uç mevcuttur. Bu uç cihazın Oxygemeo başlığına takılır ve cilde uygun jel sürüldükten sonra bu başlık ile cilt yüzeyinde çalışılır. Yoğun olarak karbondioksite maruz bırakılan cilt hücre metabolizması sayesinde normalde hiç olmayacağı kadar oksijenle doyar, lekeler açılır ve kırışıklıklardan eser kalmaz.
 • Frimatör Fırça Başlık:
  5 farklı uç ile kullanılabilen bu başlık sayesinde ciltte ki ölü hücre tabakasının derinlemesine temizlenmesi ve cildin nefes alması sağlanır. Kusursuz bir cilt bakımı için vazgeçilmez olan bu uygulama ile kuru ve/veya ıslak peeling işlemi yapılır, kan dolaşımı hızlandırılır. Fırçanın dönüş hızı cildin durumuna göre ayarlanabilir.
 • Yüksek Frekans:
  4 farklı büyüklük ve şekilde ki prob ile kullanılan bu başlık uygulanan etken maddelerin cilt tarafından daha iyi emilimine olanak tanırken aynı zamanda porların daralmasına ve aknelerden kurtulmaya yardımcı olur. Mikrop öldürücüdür ve ozon oluşumuna bağlı olarak antibakteriyel etkilidir. Tıkanmış gözenekleri açar, cildin nefes almasını sağlar ve kan dolaşımını artırarak cildin daha sağlıklı bir görünüm kazanmasını sağlar.
 • SOS – Serum Oksijen Sprey Başlık:
  Dermokozmetik ürünlerin cilt altına yüksek basınçla yedirilmesini sağlayan bu başlık iğneli yöntemlere alternatiftir. Cildin oksijene doyması ve nemlenmesini sağlar. Cildi canlandırır, kan dolaşımını hızlandırır bu yönü ile antiaging ve leke tedavilerinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Yüz kaslarının çalışması sağlanır.

Cihazlarımız ve Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

+90 212 885 99 99

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: