Oruç Reis Mah. Giyimkent Sit. 4.Sok No:123A Esenler/İSTANBUL
tren

B-Eight Lazer Epilasyon Cihazı

B-eight Diode ütüleme lazer epilasyon cihazı ülkemizde marka oldu ve lazer epilasyon uygulamaları başka bir boyuta taşındı. Gördüğü talep ile aradan geçen yıllarda B-eight cihazı çok popüler oldu, artık orjinal ütüleme epilasyon teknolojisi ile yaz aylarında durmak yok, dört mevsim lazer epilasyon yaptırılabiliyor.

Kontak soğutması diğer cihazların aksine -3 dereceye kadar soğutup, başlığı uygulama esnasında buz tutacak kıvama kadar geliyor.

Acısız ve ağrısız olması işte buradan geliyor. Tedavi seans süreleri artık tüm vücut için ortalama 35 dakika sürüyor çünkü saniyede 10 atış yapabiliyor ve uygulama başlığının spot size 12×12. Patentli sterilizasyon teknolojisi ise hastalık bulaşma riskini ortadan kaldırıyor.

Saniyede 10 atış yapan ve başlık ucundaki soğutucunun -3 dereceye kadar inen rakipsiz bir teknoloji. Ütüleme epilasyon bir ayrıcalıktır ve B-eight Diode Lazer sistemde bu ayrıcalığın markasıdır.

  • 8 inc’lik dik dokunmatik ekran özelliğine sahip olan B-eight hızlı ve rahat kullanım imkanı sağlar.
  • 808 Nanometre Amerikan Diode başlığına sahip olup, 10 Hz hızında, Peltiel ve Klimatik soğutma sistemi hile hızlı ve güvenli uygulama sağlar.

  • B-eight teknolojisi sizlere 4 mevsim kullanım kolaylığı sunmaktadır.
  • Saniyede 10 atışa çıkma imkanı sağlayan B-eight acısız ve ağrısız konforlu bir uygulama sunar.
  • B-eight Lazerin dünyada sadece kendisine özel patentli sterilizasyon özelliği ile tüm mikroorganizmaların her türlü canlı formundan temizlenmesini sağlamaktadır.
  • 3 adet hazır uygulama programına sahip olan B-eight, seçtiğiniz birli ikili veya üçlü atışlarda atış sayısı kadar uygulama yapar ve durur.
  • Uluslararası tecrübemiz ile 2017-2018 ihracat 1. B-eight Diode Lazer cihazımız ülkemizi dünya arenasında da temsil etmektedir.

 

Cihazlarımız ve Ürünlerimiz ile ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

+90 0212 885 99 99

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: